Během svého podnikání jsem narazil na „zlé“ i „hodné“ úvěry a svoje zkušenosti (někdy skutečně draze zaplacené) se snažím využit při zprostředkování úvěrů pro Vaše podnikání.

Formou obchodního zastoupení spolupracuji pouze s prověřenými subjekty, které nabízejí finanční produkty pro financování podnikání. Úvěr na podnikání je totiž jeden z mála úvěrů, který dává smysl.

Finančními produkty, úvěry a leasingy pro spotřebitele se nezabývám. Pokud si chce někdo půjčit na novou televizi, počítač …apod. dám mu jednu radu ZDARMA a to :  Nedělejte to!

 

Finanční leasing pro firmy a podnikatele

Pokud zvažujete nákup nového stroje pro Vaše podnikání, který Vám pomůže zvýšit Vaši konkurenceschopnost na trhu, zvýšit Vaši efektivitu nebo Vám dokonce ušetřit peníze, je určitě jedním z řešení úvěr nebo leasing. Nabízím Vám nezávaznou konzultaci během které se můžeme pobavit o možnostech financování. Následně je možné nechat zpracovat i konkrétní nabídku. Třeba jen pro porovnání s ostatními poskytovateli….

Díky individuálnímu přístupu dokážu pomoci s financováním i problematičtějších předmětů koupě, jako jsou použité a staré stroje. Zemědělci jistě ocení možnost financování s podporou PGRLF

Se svými zákazníky se snažím vždy jednat na rovinu a s respektem.